Odvoz odpadu Praha, Arnošt Vaňák

Přistavení kontejneru

Odvoz odpadu Praha Kontejnery Písek a štěrk

Kontejnery na odpad

Na stavbách se používají na odvoz odpadu kontejnery. Zavolejte nám a my přistavíme kontejnery na odpad na určené místo v požadovanou dobu. Po naplnění kontejnery odvezeme a zajistíme ekologickou likvidaci stavební suti a odpadu. Cena kontejneru je v porovnání s ostatními firmami velmi příznivá. Objednejte si přistavení kontejneru na odpad buďto telkefonem, nebo emailem.

Přistavení kontejneru kam potřebujete

Zajistíme přistavení kontejneru Praha kam budete potřebovat. Kontejnery na odpad jsou objemné plechové vany kam můžete vynést velké množství domácího odpadu, stavební suti apod. My zajistíme odvoz kontejneru a správnou likvidaci odpadu na povolených skládkách. Pro kontejnery Praha a okolí Prahy nás kontaktujte pro více informací.

Kontejnery na odpad

Přistavení kontejneru - Praha a okolí, odvoz a nakládání odpadu a suti

Kontejnery

Zajistíme přistavení kontejneru na odpad a jeho následné odvezení a likvidaci odpadu na povolených skládkách. Zeptejte se nás na cenu kontejneru. Kontejnery zajišťujeme v Praze a okolí, pro blízké okolí nabízíme zajímavé slevy.

Kontejnery jsou standardním způsobem ja vyřešit odvoz vetšího množství stavebního odpadu a suti, komunálního odpadu či likvidaci jakéhokoliv odpadu v objektu.

Volejte

608 851 088

Arnošt Vaňák , Králova 107/2
196 00 Praha 9 - Třeboradice
arnostvanak@seznam.cz

Ceník - odvoz odpadu

Odvoz vozem AVIA (nosnost max. 4 tuny odpadu)

druh odpadu objem cena
suť / zemina 3 m3 1 600 Kč
suť s příměsí 3 m3 2 200 Kč
komunální odpad 3 m3 3 200 Kč
komunální odpad 6 m3 3 800 Kč
komunální odpad 10 m3 4 200 Kč
komunální odpad 12 m3 4 800 Kč
komunální odpad nad 1,5 tuny 10 m3 5 500 Kč
komunální odpad nad 1,5 tuny 12 m3 6 200 Kč
bioodpad 10 m3 3 300 Kč
bioodpad 12 m3 3 800 Kč

Poznámka

  • Za oficiální hranicí Prahy (dle mapy Prahy) připočítáváme k jednotlivým jízdám příplatek 20 Kč/Km při použití vozu AVIE
  • Nejsme plátci DPH, uvedené ceny jsou konečné !

Přistavení kontejneru

Zajistíme přistavení kontejneru Praha a okolí Prahy. Pokud si objednáte přistavení kontejneru a současně si necháte přivézt stavební materiál, poskytneme Vám na cenu kontejneru slevu.

Máme kontejnery různých velikostí podle množství odváženého odpadu. Pro odvoz odpadu jsme vybaveni kvalitním vozovým parkem.

Na našem telefonním čísle Vám zodpovíme ohledně kontejnerů jakékoliv dotazy, stačí nás kontaktovat.

Kontejnery firmy Vaňák

Objednávka kontejneru

Objednávku kontejneru můžete provést telefonicky, nebo emailem. Zeptejte se nás na volný termín pro přistavení kontejneru.